Harmonogram dne

Ve středu, kolem poledne, ožije Florie. Pokud jste zde noví, vězte že od prvního dne se bude dít toho:


  • Církve se budou snažit sehnat co nejvíce věřících, a utvrdit je ve víře před páteční večerní volbou velekněze. V pátek večer bude nejslabší náboženství vyhnáno z města.
  • Cechy hledají nové vedení, ale hlavně své směřování, svoji roli a vliv ve společnosti.
  • Armáda má spoustu operací, kterými chce vylepšit své postavení před střetem s Ostrií (velký bojový blok od 13:30 do 15:30 pro každého co chce bojovat). Bojůvky budou ve středu a čtvrtek, v pátek dopoledne bude rozhodující, velká bitva s Ostrií.
  • V politice to vře. Je potřeba doplnit radu města (to probíhá každý den), a moudrými rozhodnutími se pokusit zachránit Florii. V sobotu odpoledne se volí nový Signor.

Do toho spousta zájmových skupin, a skoro každý jednotlivec má své plány, své problémy k řešení. Vše tohle vytváří velký spletenec vztahů, příčin a následků které je možné hrát.

Ale jako v reálném životě ani na Larpu nelze stihnout vše. Zamyslete se co je pro vaši postavu důležité a mějte to celou hru na zřeteli. Ať vám v záplavě detailů a bočních linek neunikne to podstatné, hra na Vás nemůže čekat.

Níže je harmonogram herně pevně ukotvených událostí, které vždy proběhnou ve stanovený čas. Podbarvené události může posunout jen přírodní katastrofa.