12. 2. 2018

Registrace zahájena

Florie je otevřený svět, unikátní svojí volností, kterou hráčům nabízí. Každý má velmi širokou možnost výběru co hrát, a způsob hraní charakteru je zcela v hráčově režii. Nechceme, aby hráči přijeli bez připravené a domluvené role. Chceme Vás co nejlíp zapojit do dění, a tato příprava Vám zrychlí start a  zlepší herní zážitky.

Florie je simulace renesančního města s nadpřirozenými prvky. Historické události a aktuální situace utváří základ reálií, ve kterých hráči odehrávají své příběhy. A tím jak lidé hrají, určují nejen své osudy, ale i budoucnost města. Organizátoři dnes nevědí, jak se hra letos vyvine, co všechno se stane, a jak to dopadne.  


Tvorba postavy a role má několik kroků:
  1. Popřemýšlejte, co chcete hrát a vyberte si nějakou roli, i náhradní. 
  2. Vyplňte přihlašovací formulář.
  3. Po schválení role organizátory, Vám zašleme odkaz na tvorbu postavy. Zde si nejdříve stvoříte herní osobnost, pozadí postavy a dle fantazie zkusíte rozvézt možné zápletky a nápady. 
  4. V průběhu času Vás v tvorbě postavy budeme zapojovat do příběhových linek a vytvářet vazby na jednotlivé frakce a další lidi. Vždy na základě dohody s Vámi.  

Doufám že si hru společně užijeme. 

P.s. Příběh Florie pokračuje s dalšími ročníky. Každý má možnost si svoji roli jednou zopakovat. Hráči, kteří pokračují ve své roli, mají při osazování rolí logickou přednost. Neznamená to, že by byly všechny zajímavé figury rozebrané, ba naopak. Spíš nám to umožňuje vytvořit košatější příběh na základě skutečných herních událostí, stvořených hráči.